Menu

משולחנו של סוכן

קבל הצעה

השאר פרטיך על מנת שנוכל לחזור אליך ולהעניק לך שירות מקצועי ומתן הצעת מחיר

הצטרפו אלינו בפייסבוק

מאמרים, כתבות וטיפים ישירות מהסוכן שלך

הביטוח הסיעודי

עם התארכות תוחלת החיים ושיפור בתמותה, נושא הסיעוד תופס משקל רב יותר בשיקולים הכלכלים שלנו, וההסתברות להיות נזקק לטיפול סיעודי עולה באופן חד ומשמעותי.

מידע נוסף

קרנות השתלמות לעצמאים

מאז 2008, עם הפיכת החיסכון הפנסיוני לחיסכון המיועד לקצבה, נוצר וואקום אל מול הצורך של החוסך העצמאי בחיסכון הוני. לחוסך השכיר נותר רכיב הפיצויים כאפיק הוני, עם מגבלותיו, אך עבור החוסך העצמאי פתרון זה אינו רלוונטי. 
תכנון וניהול ההכנסות כקצבה לאחר גיל פרישה הינו נושא חשוב וקריטי, במיוחד לחוסך העצמאי, אך ישנם צרכים רבים נוספים ובכדי לממשם, אנו זקוקים לחיסכון הוני.

מידע נוסף

מקדם קצבה – על מה ולמה

הצטרפתם לתכנית חיסכון לפנסיה? שימו לב למקדם הקצבה ולכל מה שקשור אליו.

מידע נוסף

למה אנחנו מתקשים לשמור על התקציב ולצאת מהמינוס?

אף אחד מאיתנו לא רוצה לחיות במינוס, אבל לרבים קשה להתמיד בהחלטה לנהל תקציב. גיל אורלי, מנכ"ל יבולים, המתמחה בייעוץ ואימון כלכלי ליציאה ממינוס ולצבירת נכסים, מסביר למה זה קורה וכיצד ניתן להתגבר על הקושי.

מידע נוסף

לנהל תקציב, או לא לנהל תקציב? – זו השאלה

על אף כי במבט ראשון נראה שמי שאינו מנהל תקציב חי טוב יותר, מדובר באשליה לזמן קצר בלבד. גיל אורלי, מנכ"ל יבולים המתמחה בייעוץ ואימון לכלכלת המשפחה, מסביר אחת ולתמיד מי נהנה יותר מהחיים – אלו שמתנהלים על פי תקציב, או אלו שלא.

מידע נוסף

ההחלטות שקובעות את העתיד הכלכלי של זוגות צעירים

ההחלטות הכלכליות אותן זוג צעיר מקבל בתחילת דרכו ישפיעו על מצבו הכלכלי בהמשך. גיל אורלי, מנכ"ל יבולים, המתמחה בייעוץ ואימון כלכלי, מציג את ההחלטות ומסביר מהן דרכי הפעולה הנכונות שיובילו את הזוג לרווחה כלכלית.

מידע נוסף

נמאס לכם מהמינוס? כך תוכלו להפטר ממנו

רבים מאיתנו סוחבים את המינוס במשך שנים ונאבקים לסגור את החודש. גיל אורלי, מנכ"ל יבולים המתמחה בייעוץ ואימון לכלכלת המשפחה מסביר כיצד לסגור את המינוס ולהתחיל להתנהל נכון כלכלית.
מידע נוסף

להיערך נכון לפרישה

היערכות לפרישה לא מתחילה בגיל 60 אלא כבר ביום הראשון שלנו בשוק העבודה. גיל אורלי, מנכ"ל יבולים המתמחה בייעוץ ואימון לכלכלת המשפחה, מסביר כיצד להיערך נכון לפנסיה ולהימנע מטעויות שיעלו לנו ביוקר בתקופת הפרישה.

מידע נוסף

חיסכון לילדים

כל הורה שואף שלילד שלו לא יחסר דבר ורובנו עובדים כל חיינו כדי להגשים זאת.
כיצד נוכל, במציאות הפיננסית בה אנו חיים, לחסוך כסף עבור ילדינו כך שישמש אותנו להגשמת כל מה שרצינו עבורם – בת מצווה, לימודים גבוהים, חתונה גדולה ואפילו דירה? כך תעשו זאת נכון.

מידע נוסף

איך תלמד את ילדיך מהו ערכו של כסף?

הקניית הרגלי חינוך פיננסי לילדיך, כבר מגיל צעיר, תהפוך אותם לאנשים בוגרים ואחראיים כלפי עצמם וכלפי בני משפחותיהם.
השינוי נמצא בידיים שלכם – לפניכם כלים מעשיים להקניית חינוך פיננסי לילדים

מידע נוסף

חינוך פיננסי לילדים

רגע לאחר שהחלו להתאושש מחגי תשרי, נאלצים ההורים להתמודד עם חג החנוכה על שלל הוצאותיו ופיתוייו. אווירת החנוכה הנוצצת הכוללת את המופעים המושקעים, את המבצעים בקניונים ואת שפע האטרקציות הקורצות לילדים מכל פינה, מעמידים את ההורים בפני דילמה: מצד אחד התקציב חונק ומצד שני קיים החשש מפני לאכזב את הילד. גיל אורלי, מנכ"ל יבולים המתמחה בייעוץ ואימון לכלכלת המשפחה, מסביר כיצד להעניק לילדים את אחת המתנות הטובות ביותר לחנוכה – החינוך הפיננסי.

מידע נוסף

להבין את הדוח השנתי

במסגרת הפיקוח על ענף הגמל, ביטוח, פנסיה והשתלמות נקבעו תקנות לגבי המועד והצורה שיש לדווח לעמיתים על מצב הקופה. להלן קישור לאתר חברת מגדל שנותן הסבר והתמצאות כללית בדוח השנתי.

השוואת קופות בעיתונים – מה זה אומר לנו?

לאחרונה פנה אלי לקוח שלי שמנהל את קרן ההשתלמות שלו דרכי, והפנה את תשומת ליבי כי בעיתונים מפרסמים טבלאות דירוג של הקופות השונות, וכי הקופה שלו אינה מדורגת במקומות הגבוהים ביותר.

מידע נוסף

אתר אינטרנט חדש

אנו שמחים להציג בפניכם את האתר החדש של שלם-דר סוכנות לביטוח, שיאפשר לכם ליהנות מהיתרונות של סוכנות ביטוח אישית בקליק אחד.
 
 

ביטוח למקרה מוות – סכום חד פעמי מול סכום כקיצבה

כידוע ביטוח למקרה מוות מטרתו להגן על המשפחה במקרה מוות של המבוטח והבטחת שמירת רמת החיים של המשפחה . כל אדם אחראי צריך לשאול את עצמו כייצד יקיריו יסתדרו ללא הכנסתו , מה הן המקורות השונים שיעמדו לטובת המשפחה , ומה הדרך הטובה ביותר לשמור על הכנסת המשפחה במקרה של מוות חס וחלילה.
מידע נוסף

ביטוח חיים למפרנס המשני במשפחה

במשקי-בית רבים, פרנסת המשפחה מתחלקת בין המפרנס העיקרי – בן הזוג שהכנסתו היא הגדולה והמשמעותית יותר – לבין המפרנס המשני, שהכנסתו והיקף עבודתו קטנים יותר.

מידע נוסף